כניסה לאזור האישי

עובדים ביחד

כשעובדים ביחד רואים תוצאות

החברה להתחדשות ירושלים עוסקת בתחום הפינוי-בינוי על כל היבטיו, והצלחתה מבוססת על אסטרטגיה ברורה בעלת שלושה קווים מקבילים: ליווי צמוד לבעלי הדירות – החל מסיוע באריזה ובהובלה עבור דיירים מבוגרים ועד רישום והסעות לבתי ספר עבור זוגות צעירים עם ילדים; הבנת צורכי הרשויות והצגת פתרונות שייתנו מענה לצרכים ולדרישות שלה, תוך מתן פתרון סביבתי הולם שלא יפגע באיכות החיים של התושבים; ומהירות תגובה, עם דגש מיוחד לתמורה הוגנת ומענה שלם לכל בעלי הדירות.

בחברה מקפידים לתת מענה מהיר לכל פנייה של בעל דירה, בכל נושא הקשור בפרויקט, ולספק תשובות ענייניות מבעלי תפקידים, לרבות ממנהלי החברה, שעומדים לרשות הדיירים מתחילת הפרויקט ועד לקבלת המפתח לדירה החדשה.

בחברה להתחדשות ירושלים רואים בבעלי הדירות שותפים מלאים לקידום הפרויקט ולתהליכי קבלת החלטות הנוגעות לו, בנושאים שונים ומגוונים החל מבניית תמהיל הדירות, דרך המעטפת החיצונית של הבניין, תכנון המרחב הפנימי בכל דירה ואיכות המפרט הטכני ועד לחלוקת החניות והמחסנים בצורה הוגנת. חשוב לנו מאוד שכל השותפים יהיו מרוצים ויעבדו יחד בהרמוניה, ואנו מקפידים לשמור על שיוויון בין כל בעלי הדירות. החוזים הסופיים עם כל הדיירים, על נספחיהם, שקופים לכולם, ולעולם לא נאפשר מצב שבו בעל דירה אחד יקבל יותר מבעלי דירה אחרים בבניין, כדי שלא ליצור משקעים בין שכנים שהתגוררו ועתידים להתגורר בבית המשותף (והמשודרג) עוד שנים ארוכות.

אבני דרך

שוויוניות

כל בעלי הדירות שווים זה לזה

שותפות

חותרים יחד להצלחת הפרויקט בעבודה משותפת

שקיפות מלאה

מסמכים, מספרים, תהליכים - הכול שקוף לכולם

הגינות

הקפדה על שיח בגובה העיניים ושמירה על זכויות הדיירים

Go to Top
icon contact
icon contact phone מענה טלפוני icon contact mail שליחת מייל icon contact whatsapp WHATSAPP icon contact mobile שליחת sms