כניסה לאזור האישי

אנחנו ואתם

הרווח שלכם

הרווח שלכם

בעלי הדירות מרוויחים

בשונה ממרבית החברות היזמיות בתחום, החברה להתחדשות ירושלים משמשת בשני הכובעים – זה של היזם וזה של הקבלן המבצע, דבר המהווה בעבורה ובעבור בעלי הדירות יתרון משמעותי. בעלי הדירות מתנהלים מול גוף אחד ויחיד, שאחראי מבחינתם על כל התהליך מתחילתו ועד סופו. ההקפדה על סטנדרטים גבוהים של בנייה וגימור היא אבן יסוד בפרויקטים של החברה להתחדשות ירושלים, תוך תכנון מדויק של כל פרט ובחירה מדוקדקת של חומרי הגלם, והתאמה לתקני הבטיחות העדכניים ביותר. בפרויקט פינוי-בינוי, בעלי הדירות נהנים משיפור ושדרוג של הדירות והבניין, הכוללים את המרכיבים הבאים:

דירה חדשה גדולה יותר

גודל הדירה החדשה בפרויקט נקבע הן על פי תשריט בית משותף, שהוא ייחודי לכל בניין, והן על פי התוספת המקסימלית שהרשות המקומית מאשרת בפרויקט התחדשות עירונית. בסיס המדידה הוא שטח ה"פלדלת", כלומר שטח הדירה הקיימת כולל מרפסות מקורות. יש לציין שהתוספת לדירה הישנה היא במ"ר ולא באחוזים, כך שבעלי דירות קטנות בבניין יוצאים נשכרים במיוחד

שיפור מיקום הדירה בבניין

הדחרה החדשה תמוקם בקומה גבוהה יותר מהדירה הישנה, בהתאם לתכנון הבניין ובהתאם לרצון בעלי הדירות.

מרפסת שמש

לכל דירה חדשה בבניין תוצמד מרפסת שמש בגודל מקסימלי, ששטחה יתווסף לשטח התוספת המאושרת לדירה.

ממ"ד

בכל דירה חדשה ייבנה חדר ממ"ד – מרחב מוגן דירתי, שיהווה חלק משטח התוספת לדירה החדשה וששטחו המינימלי יהיה 12 מ"ר ברוטו.

מקום חניה פרטי ומחסן

לכל דירה יוצמד מקום חניה שיירשם בטאבו (על פי התקן שתקבע הרשות התכנונית) וכן מחסן (ככל שתכנון הפרויקט יאפשר).

מימון פעולות הפינוי וההובלה

החברה תדאג לממן ולבצע את פינוי הדירות והובלת תכולתן לדירות השכורות הזמניות של בעלי הדירות ובחזרה לדירות החדשות.

תשלום שכ"ד בתקופת הפינוי

החברה תישא בתשלום דמי השכירות של בעלי הדירות למשך תקופת הפינוי, לפי שווי השכ"ד בדירה המפונה שייקבע על ידי שמאי המוסכם על היזם ועל בעלי הדירות.

הביטחון שלכם

הביטחון שלכם

הביטחון שלכם הוא האחריות שלנו

בחברה להתחדשות ירושלים מבינים, כי בעבור מרבית מבעלי הדירות בישראל דירת מגוריהם היא דירתם היחידה והנכס היקר ביותר שלהם. האחריות הגדולה המונחת על כתפי החברה היזמית היא אחריותה כלפי כל אחד ואחת מבעלי הדירות, שמפקידים בידיה את הדירה שלהם אחרי שערכו מכרז ובחרו בה להוביל את הפרויקט אצלם בבניין. הסיכון שהם לוקחים ברור מאליו, ולכן נושא הבטוחות והביטחונות שמציעה החברה להתחדשות ירושלים לשותפיה בעלי הדירות הוא בעל חשיבות עליונה. להלן מרכיבי הבטוחות והביטחונות שמוענקים על ידינו לבעלי הדירות:

ערבות בנקאית

כנגד פינוי הנכס יקבל בעל הדירה ערבות בנקאית (לפי חוק המכר החדש) המותאמת לשווי ולערך של הדירה החדשה. בנוסף יקבל בעל הדירה ערבות בנקאית אוטונומית (בלתי תלויה) להבטחת תשלום דמי השכירות לכל תקופת הבנייה ועד חזרתו לדירתו

ליווי בנקאי

הפרויקט מלווה על ידי אחד הבנקים הגדולים במתכונת פרויקט סגור, כך שהשעבוד לטובת הבנק המלווה נעשה אך ורק לצורך בניית הפרויקט המסוים.

מפקח מטעם הדיירים

המפקח על פרויקט נבחר על ידי בעלי הדירות ומשמש איש אמונם, תוך ששכרו משולם על ידי החברה. מדי חודש מועבר למפקח על הדיירים דו"ח הפיקוח של הבנק המלווה.

תשלום היטלים ומיסים לרשויות

ההיטלים והמיסים החלים על הפרויקט מושתים אך ורק על החברה ומשולמים תמיד על ידה, לעולם לא על ידי בעלי הדירות.

תשלום לבעלי מקצוע

שכר טרחתם של כלל יועצי הפרויקט ובעלי המקצוע שלוקחים בו חלק, לרבות עו"ד מטעם הדיירים, חברת הניהול, השמאי ומפקח הבנייה, משולם כולו על ידי החברה.

רישום הנכס

החברה להתחדשות ירושלים מלווה את בעלי הדירות בתהליך רישום הנכס מול הרשויות, לרבות מינהל מקרקעי ישראל.

עובדים ביחד

עובדים ביחד

כשעובדים ביחד רואים תוצאות

החברה להתחדשות ירושלים עוסקת בתחום הפינוי-בינוי על כל היבטיו, והצלחתה מבוססת על אסטרטגיה ברורה בעלת שלושה קווים מקבילים: ליווי צמוד לבעלי הדירות – החל מסיוע באריזה ובהובלה עבור דיירים מבוגרים ועד רישום והסעות לבתי ספר עבור זוגות צעירים עם ילדים; הבנת צורכי הרשויות והצגת פתרונות שייתנו מענה לצרכים ולדרישות שלה, תוך מתן פתרון סביבתי הולם שלא יפגע באיכות החיים של התושבים; ומהירות תגובה, עם דגש מיוחד לתמורה הוגנת ומענה שלם לכל בעלי הדירות.

בחברה מקפידים לתת מענה מהיר לכל פנייה של בעל דירה, בכל נושא הקשור בפרויקט, ולספק תשובות ענייניות מבעלי תפקידים, לרבות ממנהלי החברה, שעומדים לרשות הדיירים מתחילת הפרויקט ועד לקבלת המפתח לדירה החדשה.

בחברה להתחדשות ירושלים רואים בבעלי הדירות שותפים מלאים לקידום הפרויקט ולתהליכי קבלת החלטות הנוגעות לו, בנושאים שונים ומגוונים החל מבניית תמהיל הדירות, דרך המעטפת החיצונית של הבניין, תכנון המרחב הפנימי בכל דירה ואיכות המפרט הטכני ועד לחלוקת החניות והמחסנים בצורה הוגנת. חשוב לנו מאוד שכל השותפים יהיו מרוצים ויעבדו יחד בהרמוניה, ואנו מקפידים לשמור על שיוויון בין כל בעלי הדירות. החוזים הסופיים עם כל הדיירים, על נספחיהם, שקופים לכולם, ולעולם לא נאפשר מצב שבו בעל דירה אחד יקבל יותר מבעלי דירה אחרים בבניין, כדי שלא ליצור משקעים בין שכנים שהתגוררו ועתידים להתגורר בבית המשותף (והמשודרג) עוד שנים ארוכות.

אבני דרך

שוויוניות

כל בעלי הדירות שווים זה לזה

שותפות

חותרים יחד להצלחת הפרויקט בעבודה משותפת

שקיפות מלאה

מסמכים, מספרים, תהליכים - הכול שקוף לכולם

הגינות

הקפדה על שיח בגובה העיניים ושמירה על זכויות הדיירים

אנחנו ואתם

עובדים ביחד

עובדים ביחד כשעובדים ביחד רואים תוצאות החברה להתחדשות ירושלים עוסקת בתחום הפינוי-בינוי על כל היבטיו, והצלחתה מבוססת על אסטרטגיה ברורה

+

הביטחון שלכם

הביטחון שלכם הביטחון שלכם הוא האחריות שלנו בחברה להתחדשות ירושלים מבינים, כי בעבור מרבית מבעלי הדירות בישראל דירת מגוריהם היא

+

הרווח שלכם

הרווח שלכם בעלי הדירות מרוויחים בשונה ממרבית החברות היזמיות בתחום, החברה להתחדשות ירושלים משמשת בשני הכובעים – זה של היזם

+
Go to Top
icon contact
icon contact phone מענה טלפוני icon contact mail שליחת מייל icon contact whatsapp WHATSAPP icon contact mobile שליחת sms