כניסה לאזור האישי

אודותינו

אנחנו החברה להתחדשות ירושלים

החברה להתחדשות ירושלים נולדה מתוך הבנת הערך המרכזי הניצב בליבם של תהליכי פינוי-בינוי בערים, והוא ערך השיתוף וחשיבותו לפעולה המשותפת של יזם ובעלי דירות בדרך להגשמת חלום – פינוי והריסת בניין ישן, על כל דייריו, והקמת בניין חדש, גדול, משודרג ומשופר שישרת את בעליו בצורה מיטבית עוד שנים ארוכות.

החברה להתחדשות ירושלים מוחזקת בבעלותם של שני גופי נדל"ן מנוסים ורבי מוניטין – החברה להתחדשות עירונית ו- ISA GROUP. 

החברה להתחדשות עירונית נוסדה ב- 2009, והייתה מהראשונות בארץ להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית. ברזומה של החברה פרויקטים מאוכלסים לצד פרויקטים בביצוע, בסדרי גודל שונים, בגוש דן, השרון והשפלה. החברה להתחדשות עירונית כבר הוכיחה את יכולתה להביא לשינויי תב"ע ולבצע פינוי של מאות דיירים, על כל הכרוך בכך.

ISA GROUP, מתמקדת בפיתוח וייזום נדל"ן בגבולות גזרה נרחבים: מבנייה למגורים לאורך הטווח שנע בין מגורי יוקרה לפרויקטים בתוכנית מחיר למשתכן, דרך נדל"ן מסחרי ומלונאות ועד עיסוק בקרקעות. חלק ניכר מפעילותה של החברה הוא בירושלים וביישובים שבסביבתה.

החברה להתחדשות עירונית  – יצאה לביצוע עד היום ב – 9 פרויקטים , 3 אוכלסו, 4 מאוכלסים בחודשים אילו והשאר בבנייה, כל שנה מתחילה החברה בביצוע 2-3 פרויקטים.

ISA – יצאה לביצוע עד היום ב – 19 פרויקטים, 12 אוכלסו, 6 נמצאים בשיווק, ופרויקט נוסף נמצא כרגע בתכנון.

סך הכל בקבוצה בארץ בחרו בנו 11,789 בעלי דירות להוביל איתם את הפרויקטים של הפינוי בינוי שלהם, ב-87 פרויקטים של פינוי בינוי בהיקף של 31,681 דירות חדשות.

שיתוף הפעולה בין החברה להתחדשות ירושלים לבין חברות האם נוצר מתוך הבנת הערך המרכזי הניצב בליבם של תהליכי פינוי-בינוי בערים, והוא ערך השיתוף וחשיבותו לפעולה המשותפת של יזם ובעלי דירות בדרך להגשמת חלום.

כחלק ממתווה הפעולה שלה, החברה להתחדשות ירושלים מאחדת כוחות עם בעלי הדירות, ומעניקה להם – לצד מסוגלותה הביצועית והפיננסית להוציא פרויקט פינוי-בינוי בקנה מידה גדול מן הכוח אל הפועל – גם את המידע והכלים המתאימים כדי שיוכלו להתנהל בהצלחה בתהליך המורכב של פינוי-בינוי.

שוויון

כל בעלי הדירות שווים
וזכויותיהם נשמרות תמיד

שקיפות

חשיפת כלל בעלי הדירות
לכל מסמכי ופרטי הפרויקט

מעורבות

תמיד פועלים בשותפות
רק כך הפרויקט מצליח!

ביטחון

ליווי ע"י הבנקים הגדולים
במתכונת של "פרויקט "סגור"

החברה החלה את פעילותה בירושלים, ולה מומחיות מיוחדת והיכרות מעמיקה עם כל הקשור למגמת הההתחדשות העירונית בבירה. בשנים האחרונות הורחבה פעילותה של החברה גם לאזורים אחרים ברחבי הארץ, כפועל יוצא של זיהוי יכולותיה על ידי גורמים מחוץ לירושלים לצד התמקדותה בפוטנציאל לייזום והובלה של פרויקטים גדולים גם מחוץ לבירה. היעד המרכזי של החברה לשנים הקרובות הוא להוביל עוד ועוד פרויקטים יחד עם בעלי הדירות, ולהוסיף אלפי יחידות דיור הכרחיות לשוק הדיור בישראל.

העיקרון הבסיסי המנחה את פעילות החברה להתחדשות ירושלים הוא השמירה על זכויות בעלי הדירות ויישום התיקון לחוק פינוי-בינוי, המגן על בעלי הדירות ומבטיח להם את המיטב בכל פרויקט של התחדשות עירונית. לחברה להתחדשות ירושלים היכרות מעמיקה עם תקנות רישוי הנדל"ן ויכולת מוכחת להתנהל ביעילות מול הרשויות, מצב שבפועל מיתרגם לקיצור פרקי הזמן לקבלת היתרים.

בחברה להתחדשות ירושלים מאמינים כי לכל אדם בישראל הזכות לדיור הולם ולמגורים בסביבה נעימה ומכבדת בעבורו ובעבור ילדיו. אנו רואים בתהליכי פינוי-בינוי את עתיד הבנייה העירונית ואת אחד המפתחות לפתרון מצוקת הקרקעות והדיור בישראל. לצד זאת, לאורך השנים גיבשנו את התובנה הברורה כי רק עבודה בצוותא, תוך שמירה קפדנית על שיתוף אמיתי בינינו ובין בעלי הדירות בתהליך בונה אמון ומקרב, תביא לתוצאות מיטביות ולהצלחתו האמיתית של הפרויקט.

מאפיין נוסף של החברה להתחדשות ירושלים המבדל אותה מחברות אחרות בתחום הוא איתנותה הכלכלית, ויכולתה המוכחת לתמוך פיננסית בכל מרכיבי הפרויקט, במסגרת תהליכים שאורכים שנים ושכרוכים בעלויות גבוהות ובאחריות כספית מרחיקת לכת, הן מול בנקים והן מול בעלי הדירות. יתרון נוסף של החברה להתחדשות ירושלים הוא, שמלבד היותה החברה היזמית היא משמשת גם חברה מבצעת של הפרויקטים שלה, וככזו חוסכת מבעלי הדירות את החסרונות הנובעים ממצב שבו יש הפרדה בין היזם למבצע ומשיאה עבורם את היתרונות הנובעים ממצב זה במישור הניהולי, הביצועי והפיננסי.

הנהלה

אסף חרשמנכ"ל

אסף חרש


מנכ"ל

צוות מקצועי

אורלי כריףמנהלת חשבונות

נעמה אוהב ציוןמנהלת פיתוח עסקי

אורלי כריף


מנהלת חשבונות

נעמה אוהב ציון


מנהלת פיתוח עסקי

עדן דייןמנהלת ארגון תכנון ובקרה

מלי סומפולינסקימנהלת מחלקת תכנון ותב"ע

עדן דיין


מנהלת ארגון תכנון ובקרה

מלי סומפולינסקי


מנהלת מחלקת תכנון ותב"ע

מנהלי פרוייקטים

ידידיה נדב

יהונתן אלפסי

יהונתן מחמלי

עידו דניאל

אור כהן

חיים קשיאן

ברוך גוטמן

אברהם פאלוך

מני דניאלצ'יק

יהלום אוחיון

ידידיה נדב

יהונתן אלפסי

מיכאל עזרא

עידו דניאל

אור כהן

חיים קשיאן

ברוך גוטמן

אברהם פאלוך

יהונתן מחמלי

מני דניאלצ'יק

יהלום אוחיון

המייסדות

החברה להתחדשות עירונית הוקמה ב-2009, וכבר אז הצליחו מקימיה, טל גולדשטיין ועמי כחלון, לחזות את התנופה האדירה שבה ישעט תחום הפוינוי-בינוי קדימה. בתוך כעשור הפכה החברה לגורם מוביל ומשמעותי בנוף ההתחדשות העירונית בישראל, תוך שהיא מציבה סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים של מקצועיות בשדה מתפתח של פעילות יזמית.

בראש  החברה עומדים המייסדים, כחלון וגולדשטיין, המכהנים יחד כמנכל"ים משותפים, ולצידם צוות ותיק ומיומן של מנהלי פרויקטים, עורכי דין, אדריכלים, שמאים ואנשי מקצוע מתחומים רבים נוספים, החוברים יחד לניהול ולהובלה של תהליכי פינוי-בינוי מורכבים. מקצוענותה ועוצמתה של החברה מתבטאות ביכולתה המוכחת לפעול מול רשויות התכנון, ברמה המקומית והארצית, כדי להביא לשינויי תב"עות ולאפשר לפרויקטים להפוך מעוד תוכנית על הנייר למציאות בשטח. מדובר בתהליכים מורכבים וארוכי שנים, הדורשים ידע מקצועי מצרפי אדיר, עבודה מול עשרות גורמים ובעלי זכויות ואינטרסים, ותעצומות פיננסיות..

בשנים האחרונות קידמה החברה שינוי תב"ע ב-20 פרויקטים ברחבי הארץ, המונים יחד אלפי יחידות דיור ומתקדמים לקראת ביצוע, במסגרת שיתופי פעולה עם חברות בנייה ופיקוח הנדסי בעלות שם בענף הנדל"ן.ב-5 השנים האחרונות החברה מדורגת כאחת מ-10 החברות הגדולות בארץ לפינוי-בינוי על ידי מדד ההתחדשות העירונית של מדלן, מדד דנס100 ומדד סיטי סקוור.

ISA GROUP היא חברה ליזמות ובנייה המתמחה בייזום, ניהול ובנייה של פרויקטים בתחום הנדל"ן למגורים, מסחר והתחדשות עירונית. החברה מנוהלת ע"י עקיבא זוריבין ושלום גריבה, שהחלו את פעילותם המשותפת לפני למעלה משני עשורים.

זוריבין הוא יזם ואיש נדל"ן, שלו יותר מ-25 שנות ניסיון בתחום במהלכן הוביל עשרות פרויקטים הבולטים ברמת התכנון והביצוע המוקפדים שלהם – סממן שהפך לתו איכות, שמלווה את פעילות החברה לאורך כל הדרך. גריבה הוא איש ניהול ופיננסים, בעל MBA במינהל עסקים עם התמחות במימון. לגריבה ניסיון משמעותי ומצטבר במשרד הכלכלה וכרפרנט מימון נדל״ן בבנק ירושלים, והוא מוביל את ניהולה הפיננסי של ISA ואת חזון הפיתוח שלה, הכולל את תחום ההתחדשות העירונית ברחבי הארץ.

ISA GROUP נהנית ממוניטין של מצוינות ומשיעור גבוה של לקוחות חוזרים, הודות לתכנון ולביצוע מוצלחים של פרויקטים מובילים, תודעת שירות גבוהה והצלחה בהקדמת לוחות הזמנים של אכלוס הדירות. עד היום, אמצע העשור השלישי לפעילותה, החברה יזמה ובנתה קרוב ל-2,900 דירות למגורים, כ-100,000 מ"ר של מסחר ועסקים ולמעלה מ-4,900 דירות במתחמי פינוי-בינוי

אנחנו ואתם

עובדים ביחד

החברה להתחדשות ירושלים עוסקת בתחום הפינוי-בינוי על כל היבטיו, והצלחתה מבוססת על אסטרטגיה ברורה בעלת שלושה קווים מקבילים: ליווי צמוד

הביטחון שלכם

בחברה להתחדשות ירושלים מבינים, כי בעבור מרבית מבעלי הדירות בישראל דירת מגוריהם היא דירתם היחידה והנכס היקר ביותר שלהם. האחריות

הרווח שלכם

בשונה ממרבית החברות היזמיות בתחום, החברה להתחדשות ירושלים משמשת בשני הכובעים – זה של היזם וזה של הקבלן המבצע, דבר

אנחנו ואתם

הפרויקטים שלנו

מבשרת ציון – מתחם הקסטל/ראשונים

מבשרת ציון – מתחם הראל

ירושלים – שכונת ”שיכון חב”ד”, מתחם אלקנה 12-14 / חנה 17

ירושלים – שכונת גילה, מתחם החסידה

ירושלים – שכונת גילה, מתחם הגננת / יהלום / אלמוג / ברקת

ירושלים – שכונת גילה, מתחם הצוף

ירושלים – שכונת רמות, מתחם ראובן מס 126-136

ירושלים – שכונת רמות, מתחם ראובן מס 128-138

ירושלים – שכונת רמות, מתחם נלסון גליק

ירושלים – שכונת רסקו, מתחם טשרניחובסקי / הרצוג

ירושלים – שכונת קרית שמואל, מתחם הפלמ"ח /איתמר בן אבי / חרל"פ

ירושלים – שכונת קרית משה, מתחם פרבשטיין

בני ברק – שכונת תל גיבורים, מתחם ז'בוטינסקי

בני ברק – שכונת תל גיבורים, מתחם יונתן

ירושלים – שכונת ארנונה, מתחם שלום יהודה

ירושלים – שכונת קרית יובל, מתחם מאיר אבנר

ירושלים – שכונת קרית יובל, מתחם בורוכוב

ירושלים – שכונת קרית יובל, מתחם ברזיל

ירושלים – שכונת קרית יובל, זנגוויל 9

Go to Top
icon contact
icon contact phone מענה טלפוני icon contact mail שליחת מייל icon contact whatsapp WHATSAPP icon contact mobile שליחת sms